Hakkımızda

Marka Canavarı, markaların dijital iletişim isteklerine etkili çözümler üreten, bilgi odaklı, hızlı ve kreatif çözümler sunan tam hizmet ajansıdır. Müşterilerimize dijital tasarım, dijital pazarlama, web tasarım, web yazılım gibi konularda hizmet vererek marka değerini ve kurumsal itibarını arttırmayı amaçlıyoruz. Üretimlerimizi markanın ruhuna uygun, tasarım yaklaşımlarını teknoloji ile birleştirerek hedef kitlenin kolay fark edebileceği doğrultuda hazırlıyoruz. Farklı platformlara göre farklı içerikler üretiyoruz. Her işimizin başında en geniş perspektiften baktığımız bir çalışma modeli uygulama hedefimiz vardır. Kendi performansımızı sürekli ölçüyor ve geliştiriyoruz. Keşfediyoruz. İcat ediyoruz. Fark yaratmanın en etkili yolu Marka Canavarı aracılığıyladır.

 

Vizyon

Uluslararası platformda tanınan, dünya trendlerin arasında, özgürlükçü, çağdaş, geleceği benimseyip uygulayan dinamik bir sistem inşa ederek;
Diğer sistemlere göre farklarımızı, eşit dağılım bütçe, güven temelinden ödün vermeden sektörde hızlı bir yükselişe geçip, gün geçtikçe büyüyen, büyüdükçe daha çok kazandıran, kreatif ve dijital ajans olmak.

 

Misyon

Uzmanlığımızı ve fark yaratan bakış açımızı sağlam verilerle harmanlayarak iş performansını yükseltmek ve uzmanlığımızla benzersiz çözümler üretmek.

 

Değerlerimiz

Markamızın yürekten desteklediği üç değer odağımız var.

  1. Güvenilir olmak
  2. Sınırları zorlamak
  3. Ekip ruhu

Bu üç temel değeri sorumluluk zemini üzerine bina ediyoruz.